Projekts “Uzvara”

Sadarbībā ar Rīgas Domes Īpašuma departamentu, mēs uzsākam projektu „Viduslaiku kultūras centrs – Uzvara”

Projekts paredzēts, lai izveidotu Rīgā, Uzvaras bulvārī 20, viduslaiku rekonstrukcijas centru pieejamu jauniešiem un visiem kurus interesē viduslaiki.

Centra mērķis – dot iespēju bērniem un jaunatnei (kā arī jebkura cita vecuma interesentiem) pētīt viduslaiku vēsturi, savām rokām radīt viduslaikiem raksturīgos sadzīves priekšmetus un bruņojumu, nodarboties ar fiziskiem treniņiem – zobencīņu, loka šaušanu utml, kas stimulētu kopējo attīstību, gan fizisko, gan kulturālo un morālo. Ceļojumi pa Eiropas un Baltijas viduslaiku kultūras pieminekļiem bagātinātu dalībnieku pieredzi par dažādu tautu kultūru.

Lai īstenot šo projektu mēs meklējam sponsorus un ziedotājus. Nepalaidiet garām iespēju ierakstīt savu vārdu jaunajā Latvijas bruņiniecisma vēsturē!

IMG_20130819_200153

Lasīt vairāk

Projekts „Senču piemiņa”

Mēs uzsākam projektu „Senču piemiņa”, Projekts ir virzīts uz mājaslapas izveidi Latvijas Internet tīklā ar viegli pieejamu informāciju vēsturē, dažādu nacionālo kostīmu attīstību, to veidus, kā arī iespēju izveidot šos kostīmus pēc sniegtajiem paraugiem.

Ja jums ir vēsturiska informācija par kostīmiem (bildes ut.t.), par Latvijas teritoriju 13 gadsimtā un jūs gribat piedalīties projektā, rakstiet mums uz Info@medieval.lv