GPS Tracker 3G Concox GT06E GPS LBS Locator, SOS, Auto Signalizācija, nogriezts Naftas Remote Balss Monitors ACC Atklāšanas Bezmaksas Programmatūras Izsekošanas

Pieejamība:
Pieejams

Tagi: tracker 3g, gps tracker 3g, GPS Tracker, Lēti tracker 3g, Augstas Kvalitātes gps tracker 3g, Ķīnas gps tracker Piegādātāju.

  €73.73
 • Akumulatoru Dzīves: 30 Stundas & Augšu
 • Gps Modulis: Jā
 • Garantijas laiks: Viens gads
 • Īpaša Iezīme: 3G GPS Tracker Globle Izmantot
 • Atrašanās Vietas Precizitāte: <10m
 • Out Power: 5V
 • Ekrāna Izmērs: Saskaņā Ar 2 Collas
 • Postenis Izmēra: 98(L)*52.0(W)*15.0(H)mm
 • Svars: 80g
 • Uzraudzības Darbības Joma: ≤ 5M
 • Modeļa Nosaukums: GT06E
 • GPS tips: GPS Tracker
 • Zīmola Nosaukums: ertengtec
 • biežums: WCDMA 850/900/1900/2100MHz; GSM 850/900/1900MHz
 • Spriegums: 12V
 • GPS Chip: MTK augstas jutības GPS mikroshēma
 • GPS Kanāli: 66
 • Sakaru Sistēmas: WCDMA/GSM

 • Iepakojuma Lielums: 16cm x 12cm x 5cm (6.30in x 4.72in x 1.97in)
 • Iepakojuma Svars: 0.59kg (1.30lb.)
 • Vienības Veids: gabals

Uzmanību: Liels Pārdošanas!!!

Šis modelis interneta un LIETOTŅU Izsekošanas atbalstu pirmo gadu ir bezmaksas, un nākamajā gadā būs maksas $7 par vienu gadu, un dzīves laikā maksa būs $30 Pārskats par: gps tracker GT06E izpaužas jums ir soli priekšā, ar 3G iespējām un labāk izsekot līdzi, kas ir ideāli piemērots flotes uzskaiti un pārvaldību.Izmantojot modernāko GPS tehnoloģiju, funkcijas, ne tikai tradicionālo izsekošanas funkcijas, kā tele-nogriešana benzīna, geo-žogs, SOS signālu, ātruma pārsniegšanas brīdinājumu, bet izvēles digitālo rezultātu durvju signalizācijas, automašīnu precīzi ar audio-vizuālo brīdinājumu, ārējās barošanas spriegums utt. gps tracker auto Funkcijas un Funkcijas: transportlīdzekļu izsekošanas 1. WCDMA+GSM auto trasi Šo GT06E ir 3G versija, GPS Tracker, tā var strādāt gan ar 3G WCDMA tīkla 850/900/1900/2100MHz un 2G GSM tīklu 850/900/1800/1900MHz! k gps lokatora

2. Vienu Atrast, Ja jūs vēlaties zināt, ar informāciju par atrašanās vietu, ierīces, jūs varat sūtīt SMS komandu", KURĀ#", lai SIM skaitu ierīcē, lai iegūtu koordinātas vai nosūtīt "URL"#", lai saņemtu google maps saiti !

3. Reālā laika GPS+AGPS Izsekošanas Pēc iestatiet GPS datu augšupielādes intervālu, lai ierīci, kas jūs var reālā laikā izsekot ierīces uz google kartes, izmantojot LIETOTNI jūsu mobilais vai web serveri uz sava datora!

4. Vēsture Dziesmu Atskaņošanas APLIKĀCIJU un web serveris var ierakstīt pēdējo 3 mēnešu laikā vēsturisko informāciju par ierīci!

5.Balss Uzraudzības

Izmantojiet iepriekš iestatītos SOS numuru, lai izsauktu SIM numuru ierīci, pēc 10 sekundēm, ierīces stāsies monitora režīmā automātiski, pēc tam zvanītājam būs iespējams uzraudzīt skaņas ap ierīci. Ierīce nebūs ieiet monitora režīmā, ja ne-SOS skaits zvanu.

6.SOS Ārkārtas izsaukums

Ārkārtas gadījumā, nospiest SOS pogu 3 sekundes, lai aktivizētu SOS signālu. Pēc tam ierīcei sūtīt SMS SOS iepriekš iestatīto SOS numurus un pēc tam ievadiet iepriekšēju iestatījumu numurus ar cilpu 3 reizes, līdz tālrunis ir palielinājies. Trauksmes ziņojums tiks nosūtīts arī uz web platformas.

7.Ātruma Pārsniegšanas Signalizācija

Ja mērķis kustas, kas pārsniedz ātrumu, jums kopa vienība tiks nosūtītu trauksmes informāciju, izmantojot SMS, lai jūsu mobilais vai GPRS, lai tīmekļa serverī:

Kā lai uzstādītu ātruma pārsniegšanu signāls:

SMS komanda: ĀTRUMS,[A] [B] [C] [M]#

A=ON/OFF, atvērtu vai aizvērtu ātruma signāls, noklusētais:OFF

B=5~600 (otrais), laika intervālu, pēc noklusējuma: 20 (otrā)

C=1~255(km/h) ātruma ierobežojums, pēc noklusējuma:100(km/h);

M=0/1, kā signālu, 0: tikai GPRS, 1: SMS+GPRS,pēc noklusējuma:1

8.Power Cut-off trauksmes signāls

Laikā, kad elektrības piegādi ierīcei ir nogriezts, tas būs aktivizētu cut-off trauksmes signāls.

Kā, lai iestatītu jaudas cut-off trauksmes signāls:

SMS komanda: POWERALM, [A] [M] [T1] [T2]#

A=ON/OFF, noklusējuma:PAR;

M=0/1/2, kā satraucoši, 0: tikai GPRS, 1: SMS+GPRS, 2 : GPRS+SMS+telefona zvanu, noklusējuma:2;

T1=2~60 (otrais), noklusējuma:5;

T2=1~3600 (otrais), noklusējuma:300;

9.Tukšas Baterijas Signāls

Kad akumulatora uzlādes līmenis ir zems, ierīce aktivizē zems baterijas trauksmes signālu.

Kā uzstādīt, zemas baterijas trauksmes:

SMS komanda: BATALM, [A] [M]#

A=ON/OFF, noklusējuma:PAR;

M=0/1/2, kā satraucoši, 0: tikai GPRS, 1: SMS+GPRS, 2 : GPRS+SMS+telefona zvanu, noklusējuma:1;

10.Vibrācijas Signāls: gps tracker auto

Ja transportlīdzekļa novibrē vairākas reizes, vibrācijas signāls tiks iedarbināta. Ja nav aizdedzes pēc 3 minūtēm (ACC OFF), ierīce nosūtīs vibrācijas trauksmes paziņojumu nekavējoties.

11. Pārvietošanās signāls

Ierīce sūta kustības signalizācijas, kad transportlīdzeklis kustas no standarta attālums (ja ACC ir off un GPS ir fiksēts).

12. Durvju Atklāšana

Ierīce spēj atklāt durvju statusu. Tas uploads auto statusu uz platformu un APP laikus. Negatīva izraisīšanas ir pēc noklusējuma. Ja automašīnas durvis statusu, ir negatīvs izraisīšanas, nav nepieciešams, lai iestatītu. Tā vietā, ja automašīnas durvis statuss ir pozitīva izraisīšanas, izraisot ceļu ir jāgroza. gps трекер

Paziņojums

Negatīva izraisot (noklusējuma): kad durvis ir atvērtas, signāla līmenis, durvis ir 0V, kad durvis ir aizvērtas, signāla līmenis, durvis ir strāvas spriegums.

Pozitīvu izraisīšanas: kad durvis ir atvērtas, signāla līmenis, durvis ir barošanas spriegums; kad durvis ir aizvērtas, signāla līmenis, durvis ir 0V.

13. ACC Atklāšana:

Jūs varat kontrolēt ACC statusu, izmantojot APP un web servera! rastreador

14. Analogais Signāls

Ierīce var izmērīt automašīnas akumulatora spriegums un augšupielādēt to uz platformas/APP noteiktā laikā saskaņā ar jūsu prasībām. Purpura līnija (ADC) ierīces pagarināts ostā var saņemt analogo signālu, piemēram, sprieguma ārējā ierīce, analogu temperatūras sensoram un degvielas sensoru. Sprieguma diapazonā analogās ieejas ir 0-30VDC. rastreador veicular

15. Vairāku Izsekošanas Režīmi

Atrašanās vieta uploded iespējām, izmantojot vairākus veidus: fiksētā attāluma, laika intervālu un iepriekš līkumos. 3g tracker

16. Nobraukums Statistika

SMS komanda: NOBRAUKUMU,[A],[B]#

A=ON/OFF, On/Off nobraukuma aprēķināšanu, pēc noklusējuma: Off

B=0~999999,Nobraukumu, sākotnējo vērtību , vienības:km ; noklusējuma: 0, nobraukums atgriezties uz nulles

17. Sprūda Gaismas & Skaņas Signāla Atrast Auto

Ja ir nepieciešams, lai izvēlētos automašīnu stāvvieta uz milzu stāvvietā, jūs varat nosūtīt komandu. Pēc tam, kad ierīce saņem komandu, tas būs kontrolēt ieslēgtu gaismu releja, vai horn relejs ar dzelteno līniju pagarināt ostas, lai sāktu automašīnas gaismu vai skaņas signālu vadīšanai. Tādā veidā, jūs varat izdomāt savu auto nostāju viegli un precīzi. gps tracker 3g

Uzraksti atsauksmi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalitāte
Cena

Saistītie Produkti